Z życia Meksa 3 rozstanie

Joy Fielding: ” Granice uczuć”

Nic tak nie zabija czasu, jak kilkuset stronicowe książki. One własnie wymagają zarezerwowania czasu i pochłonięcia się dogłębnie życiem książkowych bohaterów. I tego rodzaju książką jest z literatury współczesnej “Granice uczuć.” Świetnie napisana książka o miłości matki do swoich dzieci. Jej burzliwe małżeństwo skończyło się w sądzie rozwodem. Tam też również rozgrywa się walka o dzieci. Mąż Wiktor niszczy doszczętnie życie swojej małżonce, która na początku omamił, zaserwował jej drogie rozrywki. Wszystko po między nimi prysło, gdy ten zgwałcił ja po imprezie u znajomych i tu całe małżeństwo legło w gruzach. Na pomoc kobiecie po trudnym czasie przychodzi lekarz, który zostaje jej nowym partnerem. A małżonek ze złości ucieka z dziećmi porywając je. Porywa je, gdyż prawo w Stanach Zjednoczonych jeszcze ie jest dość doskonałe.

Poszukiwania są trudne, jednak pościg, szybkie odebranie dzieci, szalona jazda oraz rozbijanie samochodów kończy się na posterunku policji. Szczęśliwe zakończenie dla dzieci i matki oraz jej nowego partnera.

Wynajmowanie mieszkania w Warszawie

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia”

Już po raz drugi mamy okazję oglądać w polskiej telewizji program pod tytułem “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jest to program typu reality show w którym dwoje ludzi decyduje się na ślub cywilny nie znając się wcześniej. Po raz pierwszy mają okazję zobaczyć siebie na żywo właśnie podczas ślubu. O doborze par decyduje wcześniej zespół ekspertów w skład którego wchodzą psycholodzy. Osoby zgłaszające się więc do programu dużo ryzykują i zdają się na wybór ekspertów. Ci z kolei starają się jak najlepiej dobrać osoby pod względem wieku, charakteru, zainteresowań i pozycji zawodowej. Po ślubie przez kilka miesięcy kamery towarzyszą parom, które mieszkają wspólnie. Program jest bardzo emocjonujący, bogaty w zwroty akcji. Kończy się tym, że pary decydują czy żyją razem czy wybierają rozwód. W pierwszej edycji programu dwie pary wybrały rozwód a tylko jedna zdecydowała się na kontynuację. Po kilku jednak miesiącach okazało się, że nic z tego nie będzie. Czas pokaże jak potoczą się losy par skojarzonych przez ekspertów w drugiej edycji programu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *