Promocja najnajlepiej.pl

Już wkrótce e-zakupy zmieniają się na wygodniejsze, bardziej przyjazne, prostsze, bardziej korzystne

Wszystko, czego potrzebujesz, już niebawem w jednym miejscu!
Bądź pierwszy i zyskaj podwójne korzyści już na starcie!

Klienci na co dzień używający naszej bankowości internetowej lub mobilnej będą mogli uczestniczyć w programie lojalnościowym, w którym nagradzana będzie w bardzo atrakcyjny sposób ich aktywność w korzystaniu z usług banku.

Łatwo zauważyć, że obiecane podwójne punkty możemy zgarnąć jedynie za akcje wykonane w kwietniu.

To może mieć sens w przypadku posiadaczy konta w Raiffeisen Polbank, natomiast niekoniecznie w przypadku nowych klientów – w końcu jesteśmy już niemal w połowie miesiąca, a założenie konta i otrzymanie karty chwilę potrwa.

Otóż ruszyła promocja pewnego, tajemniczego banku, który zamierza zrewolucjonizować branżę e-zakupów. Mają być one wygodniejsze, bardziej przyjazne, prostsze oraz bardziej korzystne. O co może chodzić? Być może nasz tajemniczy bank.

Kto skorzysta?

Każdy, kto to uczynił dostał w dniu dzisiejszym maila ze szczegółami promocji i zachęcającego do rejestracji w nowym programie zakupowym #korzystaj w RP. Jest to program, gdzie bank w zmian za określone aktywności przyznaje punkty, które będzie można wymienić na nagrody (np. bilety do kina, e-booki, nagrody z Katalogu Marzeń).

Konto młodzieżowe jest ostatnio bardzo popularną opcją konta dla młodych ludzi od 13-stego roku życia. Najczęściej banki w promocjach oferują zwrot części wydatkowanych środków lub też konkretne kwoty za polecenie konta. Dla młodych ludzi takie podejście banków jest atrakcyjną ofertą gdyż daje możliwość pozyskania dodatkowych pieniędzy małym nakładem pracy.

Promocje bankowe

Bank prawie każdemu z nas kojarzy się z organizacją, w której składa i przetrzymuje się nasze oszczędności. Ale niewiele ludzi ma wiedzę, że te same banki mają możliwość dawać nam fundusze za wykonanie kilku prostych warunków. Część z was prawdopodobnie w tej chwili pomyśli, że to kłamstwo, dlatego że żaden bank nie da nic za darmo. W istocie tak jest – nie ma nic za darmo, jednakże za spełnienie wyznaczonych przez dany bank warunków. Na przykład w zamian za otworzenie rachunku oraz wykonanie 3 płatności karta płatniczą bank wypłaca aż 150 zł premii wypłacanej na rachunek. Inny bank za założenie rachunku bankowego w promocji daje aż 300 zł. Trzeba przez trzy miesiące z rzędu zapewnić wpływ co najmniej 1000 zł na konto i w każdym z nich zrobić przynajmniej jedną płatność kartą lub blikiem. 300 złotych za transakcję, które i tak byś zrobił, a w tym przypadku masz szansę sobie porządnie dorobić. W rzeczywistości każdy większy bank co jakiś czas kusi nowych klientów świetnymi promocjami. Są one całkowicie bezpieczne i naprawdę grzechem byłoby nie skorzystać.

Konto młodzieżowe

Wybierając konto młodzieżowe, zwróćmy uwagę ile kosztuje prowadzenie konta, jaką opłatę należy uiścić za wydanie karty, ile kosztują przelewy i jaki bankomat wypłaci gotówkę bez pobierania prowizji. Jeśli chodzi o przelewy, to w większości banków są one już darmowe, ale należy to sprawdzić. Atrakcyjne dla młodych osób będzie również możliwość wyboru własnego wizerunku karty płatniczej czy też płatności mobilne. Taką opcję oferuje np. mbank. W wyborze najlepszego konta, pomocny będzie ranking kont, jaki na pewno znajdziemy w sieci.

Konto dla młodych to dobry pomysł na naukę gospodarowania swoimi oszczędnościami. To również pierwszy krok w dorosłość dla młodych ludzi

E-zakupy

Pracoholiczna singielka czy zabiegana mama często mają mało czasu dla siebie, już nie wspominając o oddawaniu się przyjemnościom. Dla takich osób dobrym wyjściem są zakupy online. Wystarczy włączyć komputer, wpisać stronę z danym sklepem internetowym i gotowe. Można oglądać do woli i można kupować, co się chce i za ile się chce. A to najbardziej lubią robić kobiety. Wybór w sieci jest naprawdę duży. Sklepy internetowe sprzedają między innymi; ubrania, perfumy, obuwie, biżuterię, książki, a skończywszy na akcesoriach do domu. Wybór jest różnorodny, a asortyment duży. Zakupy online to alternatywa dla zwykłych zakupów. Siedzi się w zaciszu domowym i ogląda się przez komputer różne towary. Gdy któryś przypadnie do gusty, wykonuje się kilka kliknięć myszką i gotowe. Kupione. Towar zostanie dostarczony pod wskazany adres. Dużym plusem tego typu transakcji jest fakt, że zawsze można zwrócić towar, który nie spełnia oczekiwań kupującego, albo można wymienić go na inny. Zakupy online to duży komfort dla kupujących. W zasadzie niewiele różnią się od zwykłych zakupów, które robimy w sklepie.