Witaj w czwartym tygodniu. Mam nadzieję, że regularnie wykonywałeś ćwiczenia z poprzedniego zestawu zadań. Jeżeli ominąłeś jakiś dzień to niestety, ale… musisz zacząć od dnia pierwszego. W tej drodze nie ma miejsca na skróty. Odpuszczając poszczególne dni, oszukujesz tylko sam siebie. Jeżeli było ciężko to pocieszę Cię, że ja również mocno się stresowałem kilka lat temu przechodząc tą samą drogę. By to udowodnić i być może ponownie Cię zmotywować do działania, prezentuję swoje komentarze dla poszczególnych dni.

Wszystkie zadania z poprzedniego tygodnia znajdziesz w tym miejscu:

Trening uwodzenia # 4: Przygotowania do imprezy

 

 

Raport:

Dzień 15


Niestety, dalej waham się przy podchodzeniu do najładniejszych dziewczyn. Mimo wszystko, bardzo pozytywny dzień i sporo ciekawych sytuacji. Gdy podszedłem do jednej dziewczyny, wrócił do niej chłopak i totalnie nic nie zrobił. Wkręciłem go w rozmowę. W drugiej sytuacji dziewczyna nie chciała ze mną rozmawiać, ale przekonałem ją i wciągnąłem w rozmowę.

Dzień 16
Bardzo pozytywne reakcje. Często kobiety były zaskoczone moim pytaniem

Dzień 17
Podobna sytuacja do dnia wczorajszego. Dziewczyny twierdziły, że bardzo rzadko ktoś do nich podchodzi.

Dzień 18
Wpleciony w rozmowę neg często wywoływał konsternację w oczach rozmówczynie. Zdarzały się jednak przypadki obojętności.

Dzień 19
W moim przypadku wkradła się lekka monotonia w rozmowach, więc postanowiłem trochę urozmaicić scenkę. Dodałem przykładowo kwestię o to co by zrobiła dziewczyna gdybym ja podszedł. Z reguły słyszałem opinie, ze wyglądam na otwartego, sympatycznego i dobrze wyglądającego faceta.

Dzień 20
Pierwsza dziewczyna do której podszedłem nie chciała ze mną rozmawiać. Poza tym, mega pozytyw. Raz podbiłem do świetnej laski. Spokojnie można ją zakwalifikować jako 10 na 10. Postanowiłem trochę inaczej to rozegrać i powiedziałem jej, by podała mi swój numer telefonu. Nie było w tym przypadku żadnego zająknięcia, a wszystko przebiegło bardzo naturalnie. Co prawda nie dała mi do siebie kontaktu, jednak wzięła mój i zapisała sobie moje imię.

Dzień 21
Zauważyłem, ze fajniejsze laski są milsze i chętniej rozmawiają. Twierdzą, że nikt albo bardzo rzadko do nich podchodzi.

Zadania na tydzień 4:

Dzień 22
Wybierz się do najbliższego centrum handlowego i wejdź do 10 sklepików. Porozmawiaj z pracującymi tam dziewczynami i wpleć w rozmowę pochwałę na temat jej wyglądu. group_59460_23c86c_hugeMoże to być
– pięknie dziś wyglądasz
– masz piękne włosy
– sympatycznie się uśmiechasz.
Nie ważne co to będzie. Liczy się komplement związany z wyglądem. Gdy skończysz, pokręć się jeszcze kilkukrotnie wokół sklepików i nawiąż kontakt wzrokowy z dziewczyna z którymi rozmawiałeś. Zanotuj ich reakcje.
Dziś 23
Wyjdź na ulicę i zaczep 10 dziewczyn. Nie ważne czy powiesz „Cześć”, „Pięknie dziś wyglądasz” czy spytasz o drogę. Liczy się samo podejście. Rób to szybko i dynamicznie.
Gdy skończysz, zadzwoń do wszystkich dziewczyn z dni 20 – 21 i spróbuj się umówić na spotkanie. Postaraj się umówić jedno spotkanie na każdy dzień tygodnia.
Dzień 24
Dziś masz znów wykonać zadanie z dnia 20 i 21. Jednak z tą różnicą, że zamiast proponować dziewczynie zapisanie Twojego numeru, poproś ją o podanie swojego. Podejdź do 10 kobiet.
Dzień 25
Wejdź do perfumerii i zapytaj się 10 kobiet o poradę w sprawie dobrania perfum. Powiedz, że masz bardzo ważną randkę i chcesz dobrze wypaść. Gdy już Ci doradzą, podziękuj, przedstaw się i spytaj o to jak rozmówczyni ma na imię. Następnie spytaj się czego konkretnie ona szuka w sklepie. Staraj się rozmawiać jak najdłużej. Jednocześnie, wyjmij telefon i powiedz, by podała Ci swój numer, bo nieźle się wam rozmawia.
Dzień 26
Powtórz dzień wczorajszy. Jeżeli wszystko poszło dobrze to najpóźniej dziś powinieneś zaliczyć pierwszą randkę z dziewczyną. Pamiętaj, by jednocześnie dzwonić do kolejnych i umawiać się na następne spotkania.
Dzień 27
Czy czujesz się lepiej w porównaniu z dniem pierwszym? Jak przebiegły pierwsze rozmowy telefoniczne i randki? Jeżeli czujesz skrępowanie przed wykonaniem telefonu to zadzwoń najpierw do bliskiej Ci osoby i porozmawiaj z nią, by się odpowiednio rozkręcić.
Jeżeli stresujesz się przed randką to podejdź do 10 obcych kobiet i powiedz:
„Cześć. Słuchaj, nic od ciebie nie chcę. Chciałem Ci tylko powiedzieć, że pięknie wyglądasz.”
Jeżeli nie masz dziś randki to tym bardziej odegraj tą scenkę, starając się płynnie zmienić temat. Rozmawiaj co najmniej kilka minut, a następnie powiedz jej, by podała Ci swój numer telefonu.
Dzień 28
Dziś ponownie powiedz 10 kobietom:
„Cześć. Słuchaj, nic od ciebie nie chcę. Chciałem Ci tylko powiedzieć, że pięknie wyglądasz.”
Staraj się płynnie zmienić temat. Pokombinuj z różnymi wariantami. Możesz się jej spytać o konkretny element z jej ubioru lub o to jak typuje dzisiejszy wynik meczu. Rozmawiaj co najmniej kilka minut, a następnie powiedz jej, by podała Ci swój numer telefonu.

 

Spis wszystkich poprzednich części znajdziesz tu:

Trening uwodzenia – spis wszystkich artykułów

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:
fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer
Close