Dziś czwartek, więc nieubłaganie zbliża się weekend. Wydaje mi się, że to najlepszy moment, by zacząć trening podrywu i interakcji z kobietami. W końcu, nie będzie tu wymówki, że mamy pracę lub szkołę.

Na początek zaczniemy od prostych zadań, które sam sobie kiedyś narzucałem będąc nieśmiałym studentem. Podchodziłem do ludzi i pytałem o godziną lub drogę. Już wtedy wydawało mi się, że to głupota, bo przecież „teraz każdy ma zegarek w telefonie” i jedynie ośmieszam się zadając takie pytanie. Jeżeli Ty również masz takie mentalne blokady to… świetnie. Wyjdź na ulicę i zacznij je zwalczać.

Poniżej otrzymasz rozpiskę zadań na każdy dzień tygodnia. W przyszłym tygodniu dostaniesz zadania na kolejny tydzień oraz moje, spisane kiedyś doświadczenia oraz emocje podczas wykonywania zadań z dzisiaj. Zalecam Ci byś również spisywał po każdym dniu swoje spostrzeżenia, obawy oraz zachowania spotkanych ludzi.

Warto się w jakiś sposób zmotywować do wykonywania zadań. Na przykład, wychodząc wspólnie z kolegą lub ustawiając sobie założenie, że w przypadku nie wykonania zadania w danym dniu, stawiasz flaszkę znajomym.

Dzień 1

Proste zadanie. Masz dziś podejść do 20 kobiet i zapytać się o godzinę.

Dzień 2

To samo zadanie co wczoraj. Zwiększa się jedynie ilość, więc jak masz mało czasu musisz lecieć jak burza i nie przejmować się otoczeniem. Zapytaj się o godzinę 30 kobiet.

Dzień 3.

Znów masz dziś podejść do 20 kobiet i zapytać się o godzinę, jednak tym razem masz mieć dobrze widoczny zegarek na ręce.

Dzień 4

Znów pytasz o godzinę z odsłoniętym zegarkiem. Tym razem jednak 30 kobiet.

Dzień 5

Ponownie pytasz o godzinę z odsłoniętym zegarkiem. Tym razem jednak pytanie kierujesz do 30 mężczyzn.

Dzień 6

Dziś Twoim zadaniem jest zapytanie 20 kobiet o drogę. Nie ma znaczenia czy będziesz pytać o lokalizację PKP czy Biedronki.

Dzień 7

Ponownie pytasz o drogę, jednak tym razem gdy dziewczyna Ci wytłumaczy miejsce, powiedz:

„Przepraszam zamyśliłem się. Mogłabyś jeszcze raz mi powiedzieć gdzie to jest?”

Tym razem masz podejść do 25 kobiet.

 

Za tydzień kolejne zadania, a już dziś zachęcam Cię do polubienia mojego FB:

Fanpage

 

Spis wszystkich poprzednich części znajdziesz tu:

Trening uwodzenia – spis wszystkich artykułów

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:
fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer
Close