Czy to tylko przyjaźń?

Spis wszystkich odcinków Z życia Meksa:

Z życia Meksa – spis wszystkich odcinków


Wiewiórka to dziewczyna, którą znam od pół roku. Ostatni raz była w stałym związku jakieś trzy lata temu. Obecnie korzysta z życia i jaka sama twierdzi, singlowanie jest świetne. Nie ma żadnych dodatkowych stresów, zazdrości czy konfliktów. Z jednej strony założenie słuszne, a z drugiej mocno wygodne. W teorii, taka dziewczyna powinna mocno korzystać z życia. Imprezować, poznawać ludzi i bawić się seksem  bez zobowiązań. Facet na jej miejscu by tak właśnie robił. Dla mnie to idealna kumpela przy której nie muszę się głowić „czy to tylko przyjaźń”?

Tymczasem, gdy tej samej dziewczynie zaproponowałem wspólne wyjście na miasto ze mną i z moim kumplem przytrafiła się lekka wpadka. Ponieważ dbam o swoich ziomków, a zauważyłem, że nieźle się między sobą dogadują to postanowiłem ich na jakiś czas zostawić samych sobie w klubie. Oboje zadowoleni. Mają z kim potańczyć, a tymczasem ja mogę w tym czasie robić to co przekładam ponad taniec, czyli poznawanie dam na parkiecie.

Z jedną brunetką szło mi już całkiem nieźle. W momencie gdy trzymałem rękę na jej tyłku I miałem przechodzić do ataku z pocałunkiem, nagle w moich spodniach zaczęło coś szaleć. I nie był to mój złocisty rumak, lecz wibracje od telefonu. Zerknąłem szybko i zobaczyłem nieodebrane połączenie od kumpla i kilka smsów. Jeden od Ani:

smsy

I jeszcze parę innych.

Cóż, przyjaciel wzywał, a dupcia się jeszcze trafi. Pożegnałem się z laseczką i poszedłem pod bar. Kumpel, narąbany już w trzy dupy, zaczął mi opowiadać swoją historię. Nawijał mi o tym jak to Wiewiórka cały czas pytała o mnie, wypytywała gdzie jestem i szukała mnie. Tryl w swojej zalanej chmielem logice wydedukował, że powinienem ją bzyknać i próbował mnie ściągnąć. Gdy się nie pojawiałem to uznał, że sam spróbuje zaatakować. Zaczął ją wykręcać w swoim opętańczym szale salsowym. Obrócił ją, owinął swoje ręce wokół niej i… wbił zęby w jej szyję! Niestety, przy próbie takie pocałunku, dziewczyna się wycofała i wyszła z klubu. Ode mnie telefonu nie chciała odbierać. Ewidentny foch. Nie dziwne. Wszak, mój kumpel użarł ją w szyję niczym wampir!

Przez resztę wieczoru Tomek mi cisnął, że to nie jest tylko koleżanka i zaczął rozkminiać co te dziewczyny we mnie widzą. Wychodził nawet z takimi teoriami jak to, że się chwalę laskom, że mam własną firmę i lecą na kasę.

Całą historię olałem następnego dnia. Uznałem, że towarzystwo zalało się alkoholem i można rudej wybaczyć angielskie wyjście, a Tryla historię uznać jako niedorzeczną. Wiewióra to tylko kumpela i na tym się skupmy. Zaufałem w tą teorię nawet do tego stopnia, że przyjąłem jej zaprosiny na sylwestrową domówkę.

Sylwestrowa noc

Alkohol lał się mocno, a towarzystwo zapewniło dobrą zabawę. Tym razem to ja zaszalałem z procentami i tuż przed pierwszą w nocy, byłem ledwo świadomy. Gdy przeniosłem się do innego pokoju, by odpocząć w ciszy za mną weszła Wiewiórka z drugą dziewczyną. Usiadły mi na kolanach i zaczeły coś nawijać. Ta pierwsza zaczęła mi rozpinać guziki od koszuli i wsadzać rękę pod podkoszulek Pamiętam to co najbardziej wbiło mi się w pamięć:

– Uuu, ale owłosiona klata.

– Co ty robisz? – Odpowiedziałem.

– Spokojnie, będziesz mieć dwie na raz.

– Daj spokój. Z tobą nie mam problemu, ale ta koleżanka ma chłopaka.

– Będzie fajnie.

– Przestań, bo mi zaczyna stawać.

Z bólem w sercu przegoniłem je. Nawet nie o to chodzi, że Wiewiórę traktuję jak kumpelę. Bardziej zależało mi, by nie łamać własnej zasady. Nawet po pijaku nie byłem w stanie przelecieć zajętej dziewczyny. I z tego jestem zajebiście dumny.

Gdy dziewczyny wyszły z pokoju, postanowiłem się przekimać, by nie próbowały powtórzyć akcji. Obudziłem się o czwartej rano. Bez koszuli, spodni i z Wiewiórą pod kołdrą. Serio!? Czy to tylko przyjaźń?

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:
fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer

Pani poniżej to victorialitver. Publikacja zdjęcia za jej zgodą. Jej Instagram tu:

https://www.instagram.com/victorialitver/

Przechwytywanie

Close