Wczoraj był piękny mecz. Dużo akcji, a przede wszystkim Polska wygrała z Czarnogórą 4:2 i awansowała do mistrzostwa świata w Moskwie. Pozostało teraz poczekać i odliczać. Po meczu standardowo jak to po każdym zwycięstwie odbyła się huczna feta. Warszawa jak i cała Polska świętowały. Dziś zostały po tym już tylko śmieci i podeptane flagi… I do tego właśnie teraz zmierzam. Sport to piękna sprawa. Zarówno wtedy gdy wygrywamy jak w momencie gdy Błaszczykowskiemu nie udało się strzelić karnego podczas ostatnich mistrzostw Europy i cały nasz, piękny kraj debatował na temat wykonania strzału.
Jest to podobnie piękna sprawa patriotyzm. Tylko ten prawdziwy. Płynący prosto z serca i miłości do ojczyzny. Goście tłukący innych, bejsbolami z nadrukiem małego powstańca to jedynie chuliganizm podobnie krzywdzący nasze Państwo. Podobnie jak zaśmiecanie ulic biało-czerwonymi flagami. A tych niestety, po wczorajszym meczu zostało ogromnie dużo. I przyznam, że było ciężko jadąc dziś samochodem do pracy patrzeć na nasze narodowe barwy rozjeżdżane przez koła innych samochodów. Mam więc prośbę do wszystkich kibiców. Jeżeli następnym razem zabierzesz nasze godło na mecz to zastanów się najpierw czy Biały Orzeł jest dla Ciebie ważnym symbolem czy jedynie ozdobą, którą chcesz sobie upiększyć fotę na Instagrama. Jeżeli to drugie to uszanuj ten znak i nie zabieraj go ze sobą, bo najprawdopodobniej i tak go zgubisz jak nawalisz się piwem po meczu.

Clipboard01

To tyle w temacie. Jest jeszcze inna kwestia, którą chciałbym Wam wyjaśnić. Otóż, należy Wam się wytłumaczenie czemu blog zniknął ostatnio z sieci. Otóż, związane jest to tym, że… zawaliłem. Nie zadbałem odpowiednio o zabezpieczenia bloga i najzwyczajniej mi się rozjechał. Na szczęście znalazłem pomoc. Całą sytuację naprawił Arek z bloga Askomputer. Arek jest również współzałożycielem WBT-IT. Jest to firma informatyczna w Warszawie, wiec po tak skutecznej pomocy muszę o nich wspomnieć 🙂 Arek zrobił mi nawet archiwizację WordPressa, więc w razie ponownej awarii nie będziecie musieli tyle czekać na poprawienie sytuacji.

Archiwizacja bloga WordPress

Co do samego bloga to już niedługo wrzucę materiał na temat tego, czemu czasami lepiej nie wiedzieć pewnych rzeczy o drugiej osobie będąc z nią w związku.

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:
fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer

Close