Kobiety podobnie do facetów, również poszukują swojej idealnej dyszki. Często nawet bardziej ekstremalnie podchodząc do tematu.

Związek na odległość

Mam znajomą, która spotyka się z gościem z Ukrainy. Oczywiście, ona mieszka w Warszawie. Dziewczyna była zapatrzona w niego jak w obrazek. Przystojny student medycyny z dobrego domu. Idealna partia. Jak szalona kupowała co drugi tydzień bilet do Kijowa, by spędzić z nim w weekend. Po jakimś czasie chłopak powiedział jej jednak, iż nie potrafi znieść związku na odległość. Generalnie rozbiło się o standardową sprawę. Ona mu powiedziała, że go kocha, a on odpowiedział, że jej nie.  Dodał, iż jak ona jest w pobliżu to czuje chemię, ale jak wyjeżdża to już mu jest to bardziej obojętne.

Moja odpowiedz na to:

Daaa!

Normalne jest to, że jak koleś ma seks to czuje chemię, a jak mu zostaje ręka to się rozgląda po bokach. Tak, my faceci jesteśmy już skonstruowani. Szczególnie chłopak, który raczej nie musi narzekać na brak zainteresowania. I by było jasne, kumpela też nie jest niczego sobie. Drobna czarnulka z tyłkiem w stylu Kim Kardashian. Takie laski są ostatnio na topie. Podczas swoich wywodów dodała jeszcze, że ugania się za nią masa facetów, a ona się zakochuje tylko w takich „niewdzięcznych skurwysynach”. Pocieszyłbym ją na swój sposób, jednak nie jestem fanem Kim.

Kobiety nie stworzone do związków

Ostatnio byłem na weselu. Znajoma mnie spontanicznie zaprosiła, a że akurat nie miałem żadnych ciekawszych planów na weekend to skorzystałem. Spontanicznie w znaczeniu, że ktoś ją zapewne w ostatniej chwili wystawił i szukała towarzystwa. Wesele mi się bardzo podobało. Panna młoda jest marketingowcem w znanym piśmie ze zdjęciami ładnych pań, więc była spora liczba modelek wśród gości. Idealna okazja, by wyrobić sobie kontakty.

Mimo wszystko, nie zapomniałem o osobie, która mnie na tą imprezę zaprosiła i również o nią odpowiednio się zatroszczyłem. By była jasność. Seksu nie uprawialiśmy. To jest jedna z tych dziewczyn, która jest inteligentna i ma znajomości, więc lepiej utrzymywać z nią inny typ relacji. Pozostałem przy tańcu, rozmowach oraz oczywiście wódeczce i przekąskom ze standardowej, weselnej „wiejskiej chaty”. W pewnym momencie jednak z ciekawości wszedłem na temat jej relacji z facetami. Znam ją już dłuższy czas, a nigdy nie słyszałem, by z kimś się spotykała. Wspomniała, iż z reguły trafia na „dupków”, którym zależy tylko na jednym. Co najciekawsze, wspomniała, że jej najdłuższy związek w życiu trwał… 3 miesiące. Serio. Ona m 29 lat i do tej pory wytrwała najdłużej kwartał z jednym facetem. A z tego co zrozumiałem to „zaliczyła” już sporą liczbę relacji. Chętnie by zbudowała z kimś związek, jednak ciągle jej nie wychodzi. Warto się zastanowić w takim razie co jest nie tak w tej dziewczynie? Bo to raczej nie zbieg okoliczności, iż wszyscy faceci w jej życiu gdzieś się ulatniają.

Wysoko mierzą

Mam taką koleżankę, którą w gronie znajomych nazywamy Lolita. Głównie ze względu na jej figurę nastolatki oraz luźne podejście do życia. Reasumując, czasami faktycznie zachowuje się jak nastolatka. To generalnie miła dziewczyna, ale będzie mieć wyjątkowo ciężko z kimś się związać. Jest to ewidentnie jedna z tych koleżanek, które postanowiły iść pod prąd.

Lolita szuka kogoś ogarniętego. I nie chodzi mi tu głownie o dojrzałość. Przede wszystkim znaczenie u niej ma posiadana pozycja partnera. Z tego co widzę to głównie bajeruje facetów na stanowiskach lub z własną firmą. Jej były też miał firmę. Ja też mam firmę i do mnie również startowała. Facet, z którym obecnie się spotyka ma wysokie stanowisko menadżerskie.

I z tego co widzę to za każdym razem powtarza się ten sam schemat. Ona by chciała czegoś więcej, a facet się zmywa. Największym cwaniakiem był jej były, który po kilku latach powiedział, że nie będzie z nią całe życie. Można powiedzieć, że ją wykorzystał przez te lata. A może po prostu zmądrzał? I wcale mu się nie dziwię. Jak był ogarnięty to też szuka takiej dziewczyny. Chce by go dobrze reprezentowała i nie robiła wiochy. Wymaga mądrej kobiety. I tu go rozumiem, bo sam bym się o mało nie wpierdzielił w życie z tego typu laską. W sensie z Ewką, o której możecie poczytać w cyklu „Z życia Meksa”. A Lolitka? Cóż… Mimo iż to bardzo sympatyczna i miała dziewczyna to jednak intelektem nie tryska. Ma 30 lat i dalej jest nianią. Nie dziwne, ze  szuka kogoś ogarniętego, bo faktem jest, ze ona sama się w życiu nie dorobi. Poza chęcią znalezienia ustawionego faceta to nie wykazuje żadnych, większych ambicji. Dlatego moim zdaniem zdecydowanie lepszym posunięciem byłoby dla niej gdyby poszukała sobie kogoś na zbliżony poziomie. Np. hydraulika czy mechanika. Zasada jest prosta: Fryzjerki chajtają się z mechanikami, księgowe z informatykami, a prawnicy z prawnikami.

Esencja

Czy próbuję coś udowodnić tym tekstem? Nie szczególnie. Chciałbym jedynie, byś Droga Czytelniczko (bo głównie do kobiet adresowany jest ten tekst) zdała sobie sprawę, iż powodów tego, ze nie możesz znaleźć związku może być cała masa. Wszystko jest zależne od Twojego charakteru i od sytuacji w które trafiasz. A także od otaczających Cię facetów. Nie można spłycać wszystkich do jednej sytuacji jak to często się robi w internecie. Pani Ślężak jest tu doskonałym przykładem. Mimo wszystko, zawsze możesz to zmienić. Grunt to zacząć uczyć się na własnych błędach. Zmienić coś i poprawić, a na 100% trafisz w końcu do tego wymarzonego i upragnionego paktu, zwanym związkiem. Oczywiście, o ile tego chcesz.

THE END

 

Pani poniżej to Shani Hollywood. Zdjęcie opublikowane za jej zgodą. Znajdziecie ją tu:

https://www.instagram.com/playmateshani/

Shani Hollywood

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:
fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer

 

Close