I dotarliśmy do tego magicznego okresu zwanego sezonem przedświątecznym. Choć w sumie według zarządu galerii handlowej CH Arkadia ten moment zapanował już jakoś na początku listopada. O ile mnie pamięć nie myli to już wtedy przybrano ten budynek ozdóbkami wywołującymi ekscytację każdej szalonej fanki zakupów. Mówmy jednak o konkretach. Zostały ostatnie dwa tygodnie do momentu kiedy będziesz mógł obdarować swoich bliskich prezentami. I szczerze powiedziawszy to większość zdroworozsądkowych ludzi wybór podarków ma już dawno za sobą. Teraz polowanie zaczynają Ci co lubią odkładać wszystko na ostatnią chwilę. Dosłownie, 10 dni przed świętem Bożego Narodzenia to właśnie taka „ostatnia chwila”. Jeżeli teraz nie zdecydujesz się złożyć zamówienia to może Cię czekać los podobny wszystkich desperatów, którzy kończą na zakupach 23 grudnia  przeciskając się wśród całego tłumu innych ludzi z reklamówkami znanych sklepów galerii handlowych. Chciałeś kiedyś doświadczyć przyjemności obcowania w Tokijskim metrze? Jeżeli tak to wybierz się dzień przed wigilią do Złotych Tarasów.

Jeżeli jednak komunikacja miejska w Japonii to nie jest szczyt marzeń jakie może wyprodukować Twoja wyobraźnia to usiądź spokojnie. Wujek Meksyk jak zwykle pomoże. Dzisiaj przedstawię swoje pomysły na zakupowe last minute. Jeżeli już wcześniej czytałeś moje teksty to możesz sobie zdać sprawę, iż nie będą to jakieś standardowe pomysły. Oj nie… Od tego macie Google. Chcecie komuś wręczyć podarunek w postaci skarpet lub perfum? Użyjcie wyszukiwarki. Ja nie lubię powielać tematów, które były już męczone na całej masie innych blogów. Dzisiaj znajdziesz zestawienie Meksykańca.

Bitcoin

Modnym ostatnio pomysłem na sprezentowanie komuś podarunku jest… Bitcoin. Dokładnie tak. Żyjemy w cyfrowej erze. Już minęły czasy gdy komuś wręczało się grę komputerową lub płytę CD z muzyką. Obecnie wręcza się kody do wykorzystania na Steamie lub subskrypcje Spotify. Dlaczego więc nie wręczyć komuś wirtualnego pieniądza? Jest to coś w miarę świeżego i nieznanego. I jednocześnie nie jest na tyle trywialne jak wręczenie komuś banknotu stuzłotowego. Pytanie jednak czy stać Cię na taki wydatek? Obecnie kurs tej kryptowaluty waha się pomiędzy 16 000 – 17 000 $. Co w przeliczeniu na nasze wspaniałe złotówki daje około 55 000PLN! Zaletą Bitcoina jest to, iż nie musimy kupować go w całości. Można go dowolnie dzielić. Dlatego możliwe jest przykładowo zakupienie 0,001 kosztować Cię będzie jedynie 55 zł.

Ale nie żałuj i wydaj więcej. Powiedz sobie to samo co ostatnio mój znajomy zgarniając jedną panią z czerwoną parasolką na ulicy Chmielnej:

–  Stać mnie, jestem informatykiem!

Jeżeli jesteś kobietą i szukasz prezentu dla swojego mężczyzny to masz niezwykle łatwą sprawę. Wystarczy, że założysz strój sexy pani mikołajowej. Do tego pończochy i możesz być pewna, iż facet zamerda wesoło swoim ogonkiem niczym Reksio na widok nowej kości. Tylko postaraj się i zainwestuj w czerwone pończochy. I pamiętaj. Pończochy! Nie podwiązkę. Nie jesteś w liceum! Choć, nawet jeżeli jednak jesteś to warto się rozwijać.

Choćby tak jak 25moniq. Zdjęcia poniżej opublikowane za jej zgodą:

sddsfsd

dsdfsdfsd

 

Były kryptowaluty. Było coś dla panów. A co dla pań? Niestety, my panowie mamy gorzej w kwestii wybrania podarunku. Odwalenie się w seksowną bieliznę nie przejdzie. Przynajmniej w większości przypadków. Co nie znaczy, że kobiety nie lubią seksu. Powiedziałbym, że jest nawet odwrotnie. Dziewczyny lubią seks bardziej od nas. Jedynie nie wypada im się do tego przyznawać. Aczkolwiek, nie o średniowiecznych zasadach naszego społeczeństwa dziś mówimy. Jeżeli więc chcesz zaskoczyć swoją wybrankę erotycznym gadżetem to sprezentuj jej kulki analne. Gwarantowana zabawa dla Was obojga w długie, zimowe wieczory.

To tyle w kwestii moich świątecznych propozycji. Nie będę Was zasypywał pomysłami w stylu skarpet, perfum czy portfela. Takie porady znajdziecie wszędzie. Poza tym, dzięki tym trzem, uniwersalnym poradom jestem pewien, że będziesz w stanie obdarować większość osób z Twojego otoczenia.

 

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:
fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer
Close