Witam na moim blogu

Mam na imię Meks… Nie, to nie jest moje prawdziwe imię. Z tego względu, że często będę zamieszczał pewne fakty z mojego życia uznałem, że zmienię wszystkie nazwiska. Również swoje. Historia, którą przedstawię wydarzyła się naprawdę, a z tego powodu, że jestem osobą kojarzoną w pewnych kręgach to wolę nie podawać swojej prawdziwej tożsamości. Na co dzień prowadzę biznes i jeszcze jednego bloga. Swoją drogą, mocno rozpoznawalnego w swojej kategorii.

Lubię sytuacje stresowe. Gdy dzieje się w moim życiu coś niekomfortowego i nieprzyjemnego to najzwyczajniej w świecie z tym walczę. Nie płaczę i nie chowa się. Stresujące sytuacje mają to do siebie, że motywują nas do walki. Prawdziwy mężczyzna robi wszystko, by znów stanąć na nogi, a nowe doświadczenia sprawiają, że lepiej się zabezpieczamy przed powtórzeniem sytuacji i umacniają na przyszłość

Motywem przewodnim do uruchomienia drugiego bloga była pewna zmiana w moim życiu. Dokładnie, zerwanie zaręczyn. Jeżeli teraz myślicie, że zacznę rozpisywać o tym jak mi było źle i ile dziennie piłem zabijając swoje smutki to grubo się mylicie. Mimo iż, kobieta z którą żyłem 3,5 roku była dla mnie najważniejszą, wtedy, osobą życia, a zerwanie przyszło nagle to jednak nie pogrążyłem się w smutku. Żadnej łezki nie uroniłem. Pierwszą noc spędziłem na imprezie, w wyniku której pojawiło się później kilka niespodziewanych wydarzeń, a kolejne dni, tygodnie, miesiące i lata były dla mnie najlepszym czasem w moim życiu. Zresztą, ta świetna passa trwa dalej.

Tworzę tą treść, by pomóc wszystkim osobom, które uważają, że coś jest ponad nimi. Które myślą, że czegoś nie potrafią lub nigdy nie będę w stanie osiągnąć. W wieku 20 lat byłem zakompleksionym informatykiem spędzający każdy weekend przy grach komputerowych. Jeszcze pięć lat temu wydawało mi się, że szczytem mojej kariery zawodowej jest wymienianie myszek użytkownikom i reinstalowanie Windowsa. Z dziewczynami nie było lepiej. Byłem szczęśliwy gdy jakaś chciała ze mną porozmawiać.

Dzisiaj jestem właścicielem firmy, która jest nagradzana w konkursach na przedsiębiorstwo roku. Dziewczyn kręci się wokół mnie tyle, że nie nadążam, by się ze wszystkimi spotkać. Chcę pomóc wszystkim, którzy żyją w swojej strefie komfortu i z powodu obaw boją się ją przekroczyć. Nie wiedzą, że magia dzieje się w momencie gdy tą strefę opuszczamy.

tu_dzieje_się_magia_twoja_strefa_komfortuJednocześnie, nie mam potrzeby ujawniać nazwiska, bo nie chcę na swoich doświadczeniach i wiedzy zarabiać. Nie mam w planach prowadzić żadnych szkoleń. Moja opowieść jest w pełni prawdziwa i jeżeli uda mi się zmotywować do działania chociaż jedną osobę to i tak cel tego bloga zostanie zrealizowany.

 

Close