„Boże jaka Ty jesteś cudna”, „Wyjdź za mnie”, „Piękna”, „Bóstwo”. I oczywiście, standardowy klik na „Lubię to”.

Człowieku, ogarnij się. Czy Ty naprawdę myślisz, że jeżeli pochwalisz zdjęcie na Fejsie to coś Ci to da? U najładniejszych dziewczyn na FB lajki pod zdjęciem są często liczone w setkach. Naprawdę myślisz, że dla tej dziewczyny ma znaczenie czy Ty też polubisz jej zdjęcie? Przecież ona nawet tego nie zauważy. A jeżeli nawet zauważy to będziesz tylko jednym z wielu masturbujących się do zdjęć frajerów lub ciapatych, którzy doczepili się do dziewczyny w czasie wycieczki w Egipcie.

 

fbgirl

Ja nigdy nie „lajkuję” zdjęć fajnych dziewczyn. Jeżeli już kliknę ten magiczny kciuk to tylko w przypadku brzydszych dziewczyn, by je choć trochę dowartościować. Czasami za to komentuję zdjęcia. Negatywnie. Oczywiście, nie są to teksty typu:

– Ale jesteś zjebana.

– Masz krzywy ryj.

Jest to raczej coś w stylu:

– Masz podejrzany uśmiech. Co jarałaś?

– To zdjęcie jest jakieś dziwne. Chyba prześwietlone.

Oczywiście, nie będę wymieniał innych propozycji. Wymyśl coś swojego.

I uwierz, że jak już napiszesz tego typu wiadomość to jest duże prawdopodobieństwo, że dziewczyna sama się do Ciebie odezwie. Będzie chciała wyjaśnić co nie gra z jej sweet focią. Jak to dobrze rozegrasz to uda Cię się umówić z dziewczyną, a reszta to już tylko kwestia w czasie kiedy będzie Twoja. Ja często mam ubaw z tych wszystkich zachwyconych grafomanów wychwalających zdjęcia kobiet. Oni zachwalają urodę, a ja dziewczynę bzykam dzięki znegowaniu. Spróbuj takiej taktyki. Zawsze się czymś wyróżnisz.

Jednocześnie pamiętaj, że każdy kij ma dwa końce. Jeżeli przesadzisz i będziesz krytykować każdą fotę laski to prędzej czy później możesz się liczyć z negatywną reakcją. Wszystko zależy od typu charakteru dziewczyny z jaką mamy do czynienia, jednak jest możliwe, że zbierzemy za nasze zachowanie focha, opieprz lub nawet zostaniemy usunięci ze znajomych. I wbrew pozorom, ostatnie zachowanie nie jest takie głupie. Na co komu hejterzy w otoczeniu?

Zastanów się, dlaczego na Facebooku jest przycisk „Lubię to” zamiast „Jakie to chujowe”. Odpowiedź jest prosta, Mark Zuckerberg skupia się na swoim portalu na pozytywnych rzeczach. To świat (głównie) dorosłych gdzie rzadko zdarza się, by ktoś był obsmarowany za świńskie zdjęcia jak na Naszej Klasie czy fotka.pl.

Druga sprawa to istnienie profili typu Fanpage, a nie Hatepage. Stany Zjednoczone to taki kraj, który bardziej kojarzony jest z pozytywną energią. Ja wiem, że to może być dziwne dla naszych rodaków, jednak nie wszędzie ludzie skupiają się na negatywnych emocjach. Fanpage jest jak sama nazwa wskazuje miejscem do zgromadzenia naszych fanów. Osób, które lubią naszą pracę, markę lub firmę. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i sączy jadem na Twojej witrynie to niech najzwyczajniej wypierdala. Również, jeżeli ktoś ze znajomych wypisuje niepochlebne komentarze pod Twoimi wpisami, powinieneś sobie odpuścić delikatność i wywalić tą osobę ze znajomych. Czemu masz tracić czas i energię na ludzi, których można jedynie uznać za wampiry energetyczne? Oczywiście, podobnie jak w negowaniu zdjęć fajniejszych lasek, we wszystkich trzeba zachować umiar. Nie zachowuj się jak panienka i nie puszczaj focha za byle pierdołę.
Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:


fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer

Close