Kurs uwodzenia opinie

Przede wszystkim musisz założyć coś przyciągającego uwagę. Najlepiej jakiś płaszczyk w pstrokatych kolorach, a podchodząc do dziewczyny nie możesz się pierdzielić tylko od razu przechodzisz do sedna nawijając teksty związane z seksem. Wiadomo, że jak podejdziesz do niej odważnie niczym dzik to żadna sztuka Ci się nie oprze.

 

Nie ważne co sobą reprezentujesz, ani czy dobrze wyglądasz. Grunt to pewność siebie i odpowiedni styl, a każda dziewoja będzie Twoja. A co jak trafisz na zajętą dziewczynę? Nic się nie martw. To też da się obejść za pomocą odpowiednich tekstów.

Mój kurs uwodzenia:

Trening uwodzenia – spis wszystkich artykułów

 

Taki właśnie przekaz próbuje nam wysłać grupa o nazwie RSD. Tzw. Real Social Dynamics to firma powstała w stanach, która za pomocą swoich kursów uwodzenia online oraz stacjonarnych ma na celu nauczyć facetów uwodzenia. I być może wszystko byłoby dobrze gdyby techniki przez nich prezentowane były stosowane w miejscu gdzie ta firma została założona, czyli w słonecznej Kalifornii. Hollywood i wiecznie przypudrowane białym proszkiem noski, sprzyjają tego typu zabawie. Polacy, którzy inwestują w tego typu szkolenia zapominają, iż w naszym kraju jest zdecydowanie trudniej pójść z typową dziewczyną do łóżka i należy trochę bardziej się postarać.

Jako, że swego czasu miałem okazję poznać trochę praktyki RSD to dziś zapraszam Was do lektury mojego artykułu „Kurs uwodzenia opinie”.

Społeczność

Teraz parę słów o społeczności. Mimo iż sam jestem po części związany z grupami zajmującymi się „uwodzeniem” to jednak muszę stwierdzić, iż faktem jest, że faceci przebywający w takich społecznościach często jedyny cel jaki uznają w życiu to zaliczenie jak największej liczby lasek.

I niestety, te grupy często tym epatują. Szczególnie te związane z RSD. Chcesz zobaczyć jak to wygląda? Wpisz na Facebooku RSD + nazwa miasta. Np. Warszawa. Mimo wszystko, nie atakuję innych, ponieważ sam kiedyś mocno się zainspirowałem tą grupą i wyznaczałem sobie tak durne zadania jak „pójście jak najszybciej do łóżka z nowo poznaną kobietą”. Zdaję sobie teraz sprawę, że było to dziecinne. Dlatego też nie atakuję tych społeczności, twierdząc, że każdy ma prawo kiedyś zmądrzeć i dorosnąć.

Sztuka zwana Pickup Artist ma jednak taką zaletę, iż pozwala facetowi nauczyć się czegoś nowego. Wejść w nowy świat i przestać się bać odezwać do obcej kobiety. A taki etap też kiedyś w swoim życiu miałem. Niestety, istnieją też przypadki facetów, którzy wolny czas po pracy spędzają kręcąc się w okolicy „Patelni” w Centrum lub Złotych Tarasach, zaczepiając przechadzające się tam kobiety.

 

Meeting

Aby była jasność, iż wiem o czym mówię to dodam, że swego czasu również wszedłem do tej społeczności. Chciałem poznać te tajemne taktyki uwodzenia i nawet pewnego, pięknego, majowego dnia wybrałem się na spotkanie grupy. W Sali konferencyjnej wynajętej w jednym, dosyć dobrze znanym biurowcu przy Placu Zawiszy odbył się tzw. RSD Meeting.

Generalnie, prawie cały dzień nawijano o schematach wymienionych wyżej. To co jednak było dla mnie najbardziej słabe w tym całym wydarzeniu to nastawienie tylko i wyłącznie na seks. A przecież to, że ktoś stara się rozwinąć w temacie kontaktu z kobietami to nie koniecznie oznacza, ze szuka jedynie przelotnego seksu i dąży do przespania się z jak największą liczbą kobiet. Fakt, większość zgromadzonych tam osób dąży do poznania jak największej liczby Pań. Ja również zawsze miałem takie nastawienie. Z tą jednak różnicą, że ja i wiele innych osób rozwijamy się w uwodzeniu po to, by mieć wybór i znaleźć kobietę życia. Taką, która będzie do mnie jak najbardziej dopasowana. A taką znaleźć można tylko poprzez poznanie odpowiedniej liczby kandydatek.

Tymczasem, to co nam prezentowano na „szkoleniu: to nastawienie na zaliczenia jak największej liczby panienek. I jak to cały czas powtarzano „Grunt to logistyka”. Musisz mieć zawsze gumki przy sobie, łatwy dojazd do mieszkania z panną oraz posprzątane w mieszkaniu. Jednym zdaniem, musisz być zawsze przygotowany.

Kurs uwodzenia opinie – czy jest aż tak źle?

Podsumowując, może się wydawać, iż ludzie przesiadujący w tej społeczności to totalne odchyły i wykręty. Nie chcę jednak totalnie demonizować tej grupy i nie wyjść również na hipokrytę. Wszak, u mnie we wcześniejszych artykułach również możecie znaleźć historie, które epatują seksem i nastawieniem prezentującym głównie chęć przespania się z jak największą liczbą kobiet.

I fakt, sam również w pewnych okresach mojego życia miałem. Mimo wszystko, czytając i słuchają członków RSD miałem wrażenie jakby cała ta organizacja robiła im pranie mózgu i niszczyła ich od srodka. Fakt, Warszawa dla naszego kraju jest niczym Californication w USA. Tu liczy się kariera, pieniądze, a później zabawa i seks bez zobowiązań. Nie mówię, że tak jest zawsze, jednak większość osób żyje właśnie w taki sposób. Dodatkowo, dołączenie i postępowanie w życiu według reguł jakie promuje firma zwana Real Social Dynamics powoduje, iż wielu naprawdę dobrych i wartościowych facetów staje się obłąkanymi rządzą przypadkowego seksu Zombie.

Każdy powinien mieć swój rozum i widzieć czego chce w życiu. Jeżeli szukasz szczęścia i miłości, a nie opcji zaliczenia jak największej liczby lasek, a ponadto jesteś podatny na słowa motywacyjnych mędrców to zdecydowanie odradzam dołączanie do grupy zwanej RSD.

 

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:
fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer

Kurs uwodzenia opinie Meksykańca o RSD

Close