Ostatnio było coś o kobietach, więc tym razem przyszedł czas na tekst o facetach. Z tego co widzę to większość moich koleżanek już się pogodziła z tym, że nie ma na świecie ideałów. Zresztą, czy można im się dziwić skoro co krok trafiają na pierdoły, którym daleko do miana „mężczyzny”? Całkiem niedawno pisałem o tym, że faceci w obecnych czasach często pozbawieni są odwagi i celu w życiu. Mimo wszystko, nie dramatyzowałbym tak totalnie. Jest jeszcze wielu wartościowych gości. Muszą tylko zdjąć rurki, bo im odcinają dostęp tlenu w jajkach.

Internety…

Z tego co słyszę to niemal każda dziewczyna miała kontakt ze wszelkiego typu desperatami, frustratami, a często nawet debilami. Najczęściej jest to objaw wszelkich rodzajów portali randkowych. Przykładowo ostatnio znajoma mi opowiadała o tym, że odpuszcza sobie Sympatię. Denerwuje ją, iż wszyscy od razu piszą o seksie. A jak się trafił jeden normalny koleś to dała mu swój numer. Zadzwonił do niej i próbował się umówić na randkę. Niestety, ostatnio jest zapracowana i nie mogła się chwilowo spotkać. Na wiadomość o tym, koleś ją zjebał, że jest jedną z tych panienek, które ciągle tylko piszą i nie chcą się spotkać.

WTF? Dobrze rokujący koleś spalił swoją szansę takim zachowaniem. Czy ciężko jest zrozumieć, że ludzie mają inne sprawy na głowie, a ich jedynym celem w życiu nie jest znalezienie sobie partnera życiowego?

Imprezowicz

Na dobrą sprawę, kontakt z desperatami dotyczy nie tylko randek internetowych. Kobiety spotykają desperatów na każdym kroku. Szczególnie w klubach. Często jest taka sytuacja, że facet raz na kilka miesięcy zostanie wyciągnięty przez znajomych do klubu. Po odpowiednim stopniu upicia, zdecyduje się zagadać do dziewczyny. Gdy uda mu się „wygrać” numer telefonu, zaczyna ją od następnego dnia nękać smsami i wydzwaniać. Jak dziewczyna da mu do zrozumienia, że nic z tego nie będzie to dziwne zachowania jeszcze bardziej się nasilają.
W momencie gdy dziewczyna przestanie odpisywać pojawia się taktyka smuteczku:
– No to popisaliśmy 🙁
Gdy dalej dziewczyna się nie odzywa, następuje zdecydowanie bardziej dramatyczny obrót sytuacji:
– Ej kurwo, czemu nie odpisujesz?
W wyniku takich doświadczeń, dziewczyny mają później ograniczone zaufanie gdy przychodzi do momentu podania obcemu mężczyźnie swojego kontaktu. W końcu, sytuacja może się znów powtórzyć. Z drugiej strony, otrzymanie numeru od dziewczyny, która mówi, że „Robię wyjątek, bo nigdy nie podaje swojego numeru telefonu” jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Psychopci
Oczywiście, są również i bardziej hardcorowi przedstawiciele takich frustratów. I co gorsza, jeżeli już wiedzą gdzie dziewczyna mieszka to potrafią ją nękać, pałętając się pod jej domem. I niestety, bardzo dużo dziewczyn miało w życiu takie przypadki. Spotykają się z gościem, który wydaje się interesujący. Jak to jednak w życiu bywa, nie wszystko wychodzi. I tak w tym przypadku dziewczyna stwierdza, że to nie jest jednak człowiek, z którym chce się spotykać. Komunikuje to naszemu świrkowi, a ten… nie akceptuje prostego przekazu. Dalej męczy biedną dziewoję smsami, telefonami, a nawet najściami w mieszkaniu. Łazi za nią i obserwuje. Stalking w najczystszym wydaniu. Często nawet dochodzi do gróźb. Szczególnie gdy zauważy, że dziewczyna zacznie się spotykać z kimś innym. I co najciekawsze, kiedyś miałem przyjemność być tym „kimś innym”. I również byłem śledzony przez naszego świrka. Nawet posunął się do straszenia mnie i opisywania mojego mieszkania w wiadomościach. Lekko creapy nawet dla mnie. A co dopiero dla szczupłej dziewczyny, która już na starcie ma mniejsze szanse, by się bronić. Wydaje mi się, że dziewczyny dokładnie znają skalę tego zjawiska. Czytającym ten wpis facetom dodam, iż takie dręczenie dziewczyny przez świrka potrafi się ciągnąć nawet przez długie miesiące. A nawet słyszałem z jednej relacji o kilku latach. Ale w tym przypadku był to też błąd dziewczyny, która nie zgłosiła sprawy policji.

Wybranek Karyny

A skoro już przy policji jesteśmy to jest jeszcze jeden typ faceta, który kobiety omijają szerokim łukiem. Oczywiście, te ambitniejsze damy. Bo akurat Karyny spod bramy w osiedlu zapewne widzą w tych panach kandydatów na ojca swoich dzieci. Mowa tu o kolesiach prezentujących najnowsze standardy trzech pasków na dresach. Są to wszelkiego rodzaju „ziomale” proszący Cię o szluga, kibolach oraz narodowcach latających z kastetem, którzy mylą chorą przemoc z patriotyzem. Generalnie, mowa w tym akapicie o gościach, których wzrok ślepo podąża za rozumem. I ich z reguły kobiety w internecie nie spotykają. Wszak, trzeba ogarniać obsługę komputera. Za to wyjątkowo często spotykają na ulicy. Akurat oni w przeciwieństwie do większości intelektualistów ciągle siedzących za ekranem komputera, nie mają problemu z tym, by zaczepić przypadkową dziewczynę. Oni nie myślą tylko działają. Aczkolwiek, to czy kiedykolwiek zadziałał tekst w stylu „Ej maleńka, pójdziesz ze mną na loda?” to już inna kwestia. Na Karyny, zapewne… tak.

Świat mężczyzn

Niestety, z tego co słyszę od płci pięknej to tego typu akcje są niezwykle częste. I jak można się dziwić, iż kobiety z westchnieniem często mówią „Ech, gdzie ci faceci?”. Prawda jest taka, że w świecie psycholi, pizdusiów w rurkach oraz totalnych bezmówgowców nie jest łatwo znaleźć naprawdę ogarniętego faceta. Minęły czasy gdy mężczyzna musiał wychodzić do lasu przy -15 stopniowym mrozie, by zdobyć pożywienie oraz drewno na ogrzanie rodziny. Dziś faceci mają Playstation, Netflixa oraz piwo za złotypindziesiont w Biedronce. Po co więc się starać i rozwijać? Lepiej usiąść na dupie i czekać na wygraną w totka.

Na szczęście jest też spora liczba gości, którzy nieustannie starają się rozwijać i podnosić swoją poprzeczkę. Od jakiegoś czasu coraz więcej otaczam się takim towarzystwem i widzę, że jest jeszcze nadzieja w społeczeństwie. A jeżeli jakiś facet dotarł do tego miejsca i również systematycznie pracuje, by rozwijać siebie to gratuluję. Jesteś na dobrej drodze, by zdobyć swoją idealną kobietę, o której pisałem ostatnio.

Pani poniżej to @kinga.photomodel z Instagrama. Zachęcam do odwiedzenia 🙂

 

Przechwytywanie

 
Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:


fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer

Close