Ideał kobiety. Dziś będzie coś dla facetów. I od razu ostrzegam Drogie Czytelniczki, że jeżeli szybko się obrażacie na szowinistyczne, męskie teksty to lepiej nie czytajcie dalej. Tylko pamiętajcie… ostrzegałem.

Od niedawna mam nowego kumpla. Jako, ze nie używam tu prawdziwych imion to nazwijmy go Mietkiem. Mietek jest inteligentnym gościem z wykształceniem prawniczym wyniesionym z jednych z lepszych, polskich uczelni. Lubię tego człowieka. Można się napić, pożartować i jednocześnie pogadać na poziomie. Mietek ma tylko jeden problem. Totalnie nie radzi sobie z kobietami. Nawet uwodzenie w internecie sprawia mu problem. Nie wspominając już o zaczepieniu przypadkowej kobiety na mieście.
Jako, że u mnie kobiety nie stanowiły nigdy jakiegoś większego problemu to Mietek często mnie namawia, by przyprowadzić do niego na domówkę jakieś dziewoje. I czasami tak robię. Niestety, Mietek atakuje wszystko co się znajdzie w jego zasięgu. Nawet te najgorszej jakości koleżanki. Co gorsza dla niego, dziewczyny często wyczuwają jego desperację. Fakt, każda po kolei stwierdza, że to miły gość, jednak nie widzą w nim potencjalnego kandydata na partnera.

Dla porównania, mi często prosto w oczy dziewczyny mówią, że jestem chamem i złem wcielonym. Mimo wszystko, nie mają problemu, by pójść ze mną do łóżka i liczyć na więcej. Dlatego, moim zdaniem ważne jest dla faceta, by jednak rozwijać się w temacie interakcji z kobietami i nie liczyć na ochłapy, które przyprowadzi kolega. I by była jasność, tym akapitem nie próbuję teraz nikogo namawiać do tego, by być „łobuzem” w stosunku do kobiet. Wręcz przeciwnie. Jeżeli zależy Ci tylko na seksie to fakt, zdecydowanie lepiej zgrywać chama. Jeśli jednak chcesz czegoś więcej to stwierdzę popularny fakt „Najlepiej być sobą”. Wszak, kiedyś każde oszustwo wyjdzie. A nie chcesz chyba zostać zranionym i porzuconym przez kobietę, która odchodzi dlatego, że na początku znajomości miała Cię za kogoś innego. Na szczęście dla Ciebie, pocieszę Cię, że również miłych chłopaków lubią kobiety. Szczególnie te, które szukają kandydata na męża. Również często mocno religijne dziewczyny chciałyby spędzać czas z ciepłym i uczuciowym facetem. Można stwierdzić, iż to jest wtedy dla Ciebie ideał kobiety.

Jednak, aby takie spotkać musisz sobie poszerzyć pole wyboru. Jeżeli będziesz tylko siedział w domu i liczył na to co koledzy przyprowadzą to mogę Cię zapewnić, że zostawią dla Ciebie tylko te sztuki przerobione lub najmniej wartościowe. Nie wierzysz chyba w takie cuda, że facet, który pozna fajną dziewczynę, odda ją koledze? Zacznij wychodzić i poznawać kobiety.

 

Ideał kobiety

Osobiście, dla mnie nie ma nic gorszego niż liczenie na cud i oddanie losu w ręce przypadku. Na przestrzeni lat, wypracowałem swój archetyp kobiety z jaką mógłbym się związać na całe życie. Ideał. Wiem, dużo ludzi twierdzi, iż ideały nie istnieją. Według mnie to bzdura. Istnieją, tylko należy je znaleźć.  Przede wszystkim, musisz wiedzieć jaki jest ten ideał. A ten ma każdy swój. Musisz dowiedzieć się jaka kobieta tak naprawdę jest dla Ciebie ideałem. A odpowiedź na to znajdziesz tylko wtedy gdy zaczniesz poznawać większe ilości kobiet. Wtedy sam to zrozumiesz. Licząc na to co Ci rzuci los, skończysz jak większość sfrustrowanych facetów, którzy wybrali złe kobiety i spędzają całe życie u boku żony, która do nich nie pasuje.

I jeżeli jakaś kobieta wbrew wstępowi, przeczytała ten tekst to zalecam się nie bulwersować. Facet, który poznaje duże ilości kobiet to nie dziwkarz, lecz ten który nie liczy jedynie na łut szczęścia. Zalecam poszukać faceta, który właśnie takiego ideału szuka. Być może, Ty będziesz idealna dla niego. A jeżeli nie to lepiej dla Ciebie. Bo również dla kobiety idealnym rozwiązaniem jest znalezienie gościa, który do niej pasuje niż zmarnowanie życia obok byle kogo, który zdecydował się na zaręczyny tylko dlatego, że nie było nic innego na radarze.

A poniżej Julia Krzemińska. Jej Instagram znajdziecie tu:

https://www.instagram.com/julia_krzeminska/

ideał_kobiety

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:
fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer
Close