Kobiety uwielbiają gierki. Wręcz z sadomasochistyczną pasją kochają się „przystresować” uruchamiając grę zwaną „kocha – nie kocha”. Któż nie doświadczył momentu w życiu kiedy kobieta postanowiła powiedzieć „sprawdzam”? Gdyby teraz wszyscy czytający te słowa faceci stali przede mną, jestem pewien, iż bez wahania podnieśliby rękę po postawieniu im takiego pytania. Kobiety tak po prostu maja zakorzenione w genach. Muszą po jakimś czasie odegrać dramat, w której będą miały okazję zweryfikować jak mocne jest uczucie jej wybranka poprzez zasugerowanie, że ich związek nie wychodzi i będzie trzeba się rozstać.

Nie mówię w tym momencie o poważnej rozmowie, która jest podyktowana dłuższą przerwą w spotkaniach, bądź większym konfliktem spowodowanym większym sporem między kochankami. Wykluczam również wszelkie, krótkie relacje gdzie „miłość” przypominała bardziej zauroczenie dwójki gimnazjalistów. Mam w tym momencie na myśli parę, która już trochę przeżyła i zdążył odpowiednio się poznać.

Wszystko w takim przypadku ładnie się układa, a relacja rozwija się w odpowiednim i dorosłym tempie, zmierzając w kierunku „Aż was grób nie rozłączy”. Prawda, iż piękna wizja? Prawda. Jednak jak niezwykle rzadka w tych czasach. W pewnym momencie na tej pięknej drodze usłanej polnymi kwiatkami i zieloną trawką pojawia się przeszkoda…

Clipboard02

Nie, nie chodzi o Snoopa. Aczkolwiek, z jego zapędami do porno-biznesu nigdy nie wiadomo… Przeszkodą jest umysł kobiety. Twoja wybranka zaczyna myśleć. Można by ten proces nazwać „jak by tu coś spierdolić?”. Białogłowa myśli i głowi się. Pierwszej nocy nie będzie mogła spać. O czym tak myśli? O czymkolwiek. Może to być jakieś przewinienie faceta. Przykładowo, facet coraz później wraca do domu. Oczywiste jest, że to nie przez pracę. On ma na 100% kochankę! Inną opcją jest unikanie rozmów o przyszłości, niechęć do kościoła lub brak pierścionka. Powiedzmy sobie szczerze. Powód jest nieważny. Znaczenie w tym momencie ma fakt, iż kobieta zawsze znajdzie powód, by podważyć dalszy sens tej znajomości.

Schemat wygląda, mniej więcej następująco:

Drawing1

Co powinien teraz zrobić facet i czy powinien zakończyć tą znajomość? Najpierw odpowiedź na drugą część pytania: Absolutnie NIE! Jeżeli kobieta wciąga Cię do tego typu rozmowy, mimo iż robi coś niesamowicie głupiego to jednocześnie udowadnia Ci, że jej zależy. Fakt, w durny i chory sposób, jednak według jej umysłu, najbardziej skuteczny. Nie muszę chyba dodawać, że kobiety to istoty, które są głodne emocji i dramatów. Szczególnie w czasach, w których nasze piękne damy są nieustannie karmione tanimi romansidłami z Hollywood. Bez tego elementu życia nie potrafią normalnie funkcjonować. Niestety, nikt im nie powiedział, że życie to nie film i facet nie będzie gonił za nią na lotnisko. Suma ryzując, nie masz powodu, by to kończyć. Gdyby Cię zdradziła to nie byłoby dyskusji. W tym przypadku nie ma sensu nawet się zastanawiać. Natomiast w takiej sytuacji, wysłuchaj swoją kobietę i zastanów się co ma Ci do zakomunikowania.

Szczególnie, jeżeli chodzi o jakąś pierdołę w stylu zostawiania gąbki do zmywania w zlewie. Jeżeli tak robisz to naucz się tępy baranie, że w ten sposób zbierają się zarazki i zmień to! Jednak, w przypadku gdy dziewczyna próbuje Cię zmienić, bo przykładowo nie podoba jej się to, iż codziennie wychodzisz z kolegami na siłownię to musisz jej dać do zrozumienia, że nic tu nie wskóra. Chyba nie chcesz się stać glonojadem pozbawionym pasji i przyklejonym do swojej partnerki?

Jak zachować się w obliczu groźby zakończenia związku? Przede wszystkim, musisz się wyluzować i podejść do sprawy z dystansem. Nie płacz i nie błagaj. Zakomunikuj jej, że jeżeli taka jest jej decyzja to niech tak będzie. Na dobrą sprawę, nawet jeżeli dziewczyna chce z Tobą zerwać na poważnie to jakiekolwiek błaganie nic Ci tu nie da.

Zresztą, po co narzucać się komuś kto Ci jasno daje do zrozumienia, że nie chce Cię w swoim świecie? Lepiej zainwestować energię w coś innego. I jeszcze jedna uwaga. Jeżeli dziewczyna odgrywa taką scenę po raz pierwszy, a Was łączy mocna relacja to tak jak napisałem wcześniej, nie masz się czego obawiać. Jeżeli jednak są to kolejne tego typu zachowania z jej strony to sam powinieneś sobie dać z tym spokój. Czy naprawdę chcesz całe życie spędzić obok osoby, która Cię pod jakimś względem nie toleruje?

I na koniec, standardowo 😉

Bikini_model_splashing_through_surface
Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:


fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer

Close