W ostatnim czasie zdarzyło mi się przyznać w pewnym, mniej mi znanym gronie, że podrywam dziewczyny w galerii handlowej lub na ulicy. Okazałem się, że przez to źródłem ataku jakoby jestem jakimś dziwakiem zaczepiającym ludzi. Jedna dziewczyna chcąca się popisać przed chłopakiem, który był głównym prowodyrem tej sytuacji stwierdziła, że takie zachowanie jest żałosne. Oczywiście, wszedłem w dyskusję próbując obronić swoje tezy, jednak towarzystwo było na tyle zamknięte, że moje próby zostały głęboko przez nich zagrzebane.

Mimo iż, nie lubię ludzi, którzy nie są otwarci na nowe rzeczy to jednak zacząłem trochę myśleć o tym wydarzeniu. Z ciekawości zacząłem się podpytywać ludzi co myślą na temat facetów, którzy nie boją się podchodzić do nieznajomych dziewczyn. Okazało się, że praktycznie wszyscy są bardzo otwarci na tego typu zachowanie twierdząc, że takie postępowanie jest bardzo odważne. Usłyszałem nawet stwierdzenie od pewnego znajomego, że zawsze podziwiał takich facetów, a moja, mocno urodziwa lokatorka stwierdziła to co następuje:

„Wiele razy słyszałam, że jakaś dziewczyna została zaczepiona w autobusie przez chłopaka i zostali parą. Tak bardzo bym chciała żeby mnie ktoś tak podrywał, a do mnie nikt nie podchodzi”.

Ulica

 

Głównym i niezaprzeczalnym wynikiem podchodzenia i tzw. „podrywania” obcych dziewczyn jest zwiększenie pewności siebie, a także otwarcie na nowe relacje i poznawanie obcych ludzi. Gdy ja zacząłem trenować taki sposób poznawania kobiet to wielu ludzi zaczęło mi mówić, że stałem się jakiś inny. Bardziej otwarty na ludzi, mocno rozmowny i towarzyski, a ludzie, którzy mnie nie znali twierdzili, że zapewne pracuję w branży handlowej. Był to dla mnie niezaprzeczalny plus, ponieważ właśnie w tym okresie mojego życia bardzo mi zależało, by rozwinąć umiejętności sprzedażowe.

Kolejnym czynnikiem jest przygotowanie na ewentualne „okazje”. Wcześniej nie raz mi się zdarzało, że przypadkowo udało mi się nawiązać konwersację z jakąś sympatyczną dziewczyną w przypadkowym miejscu, jednak nie byłem na taki element przygotowany. Najzwyczajniej w świecie, byłem ciapą, która nie potrafiła zakończyć udanej rozmowy słowami „Podaj mi swój numer telefonu”. A najbardziej rozczarowującym przypadkiem była pewna dziewczyna z pociągu SKM, która zaczęła ze mną rozmowę od poczęstowania mnie… krówką. Oczywiście, skorzystałem i dalej poprowadziłem rozmowę. Wszystko przebiegło bardzo fajnie, widać, że dziewczyna zaangażowała się w interakcję, a ja po prostu pozwoliłem jej wysiąść. Nie poprosiłem o żaden kontakt, żegnając się słowem „na razie”. Wypadałoby sobie tylko palnąć w łeb lub zapostować na Spotted SKM:

„Cześć. Tu Marek. Ta ciapa z pociągu SKM, który nie miał odwagi do Ciebie zagadać o numer”.

Dodatkowym ważnym elementem jest to, iż podrywając dziewczyny w ciągu dnia, nie jesteś skazany na najbardziej popularną obecnie formę poznawania płci przeciwnej, czyli randki internetowe. A tam, nie ma się co oszukiwać, rzadko trafimy na naprawdę porządną laskę.  Dziewczyny z internetu często oszukują na zdjęciach. Odpowiednimi filtrami poprawiają zniszczoną skórę lub otyłość. Gdy zdjęcie jest czarno-białe, można mieć praktycznie pewność, że dama ma problemy z cerą. Natomiast, fota wykonana z boku lub z góry, z reguły ma za zadanie kamuflować dodatkowe kilogramy. Po co ryzykować, skoro możesz już w trakcie podejścia sprawdzić czy jest sens tracić czas.

Obecnie powstaje całe mnóstwo aplikacji oraz społeczności, pomagających w poznawaniu kobiet. Spotted, Tinder czy zyskujący na popularności Happn. Ludzie muszą się wspomagać takimi rzeczami, bo najzwyczajniej nie mają odwagi odezwać się do obcej dziewczyny. Dzięki temu nawet średniak w podrywaniu może imponować kobiecie pewnością siebie i mieć niezłe rezultaty. Wszak „nikt tak przecież nie robi”. Zdecydowanie, polecam Ci taką formę nawiązywania znajomości. Więcej takich tekstów znajdziesz na tym blogu. Przejrzyj starsze wpisy, zasubskrybuj bloga, polub Fanpage, a nigdy nie przegapisz kolejnych materiałów:

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:


fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer

 

zarządzanie nieruchomościami na wynajem
nieruchomości warszawa

Close