Breaking_Bad_Motywacja

Powyższy tekst Waltera z serialu Breaking Bad do przypadkowego gościa spotkanego w poczekalni przychodni onkologicznej doskonale odzwierciedla równice między prawdziwym facetem, a płaczącym i użalającym się nad sobą chłopcem. Samiec Alfa nigdy się nie poddaje i cały czas dąży do celu. Nawet jeżeli ma w życiu naprawdę ciężko i od dłuższego czasu zmierza pod prąd. Na dobrą sprawę, wspomniany cytat, mimo iż odnosi się do tak poważnej kwestii jak choroba na raka to równie dobrze można przypisać do wielu innych kwestii. Choćby tematu podchodzenia do obcych kobiet.

Podejście do nieznajomej dziewczyny to temat niezwykle ciężki i stresujący. W ostatnim czasie słyszałem, że jeden z trenerów uwodzenia szkolił w podrywie żołnierzy, którzy służyli w Afganistanie. Po całej sesji stwierdzili, że nawet walka podczas wojny nie była dla nich tak stresująca jak odezwanie się do pięknej, nieznajomej kobiety. Dodatkowo, mając swoje doświadczenia i zdając sobie sprawę jak ja kiedyś się stresowałem gdy zaczynałem przygodę z Pickupem, doskonale rozumiem co możesz przeżywać. Podniesione tempo, ucisk w gardle i wirowanie żołądka. Wszystko przechodziłem i pocieszę Cię, że jest to do opanowania. Grunt to się odważyć i zacząć podchodzić.  Jeżeli nigdy nie odezwałeś się do obcej kobiety to zacznij od czegoś prostego. Polecam Ci zapoznać się z poniższym treningiem:

Trening uwodzenia – spis wszystkich artykułów

Jeżeli jednak jesteś typem człowieka, który tylko narzeka, czyta wszystkie poradniki o podrywaniu w internecie i nic nie działa w temacie to proszę, przestań w tym momencie czytać. Szkoda Twojego czasu.  Grunt to odważyć się i podejść. Nie przejmuj się reakcją dziewczyny czy innych osób w otoczeniu. Czemu ma Cię interesować zdanie obcych ludzi, których i tak za kilka minut nie będziesz widział i najprawdopodobniej więcej już nie spotkasz w swoim życiu? Grunt, że podejdziesz i zrobisz swój pierwszy krok ku zmianie i nabierzesz doświadczenia w kontaktach z kobietami. Nawet jeżeli permanentnie skopiesz to nikt się nie będzie śmiał. Szczególnie Twój skrzydłowy, który przechodził przez to samo.  Ja wychodziłem z wieloma gościami. Czasami lepszymi, jednak nie raz zdarzało mi się, że trafiałem na osoby, które totalnie zawalały swoje podejścia. I co z tego? Grunt, że się odważyły i walczyły. Nigdy się nie śmiałem z kogoś kto zaliczył wpadkę. Jedynie nie mam szacunku dla facetów, którzy nie maja odwagi podejść. Jeżeli wykonasz słabe podejście to przynajmniej odważyłeś się i coś zrobiłeś.

Dodatkowo postanowiłem trochę Ci ułatwić sprawę i lekko zmotywować do działania. Poniżej przedstawiam kilka taktyk, które pomagają się rozluźnić i postawić pierwszy krok w Sztuce Uwodzenia i szybciej nabierać doświadczenia. Mało tego, nawet jeżeli już podszedłeś do pewnej liczby kobiet i co jakiś czas łapią Cię blokady to wymienione porady pozwolą znów się odblokować. Zachęcam do przeczytania i podzielenia się w komentarzami swoimi sposobami na wejście w odpowiedni „STAN”.

  1. Ustal sobie czas na Grę.

Jak zaczniesz uderzać to możesz sobie każdego dnia ustawiać czas w telefonie. Przyjmij zasadę, że jak minie to kończysz i wracasz do domu. Bez przedłużania. Np na 30 lub 60 minut Jak widzisz uciekające minuty to naprawdę masz motywację, że musisz przyśpieszyć Wyobraź sobie, że ten czas to jedno życie. Jak nie wykorzystasz to nie będzie drugiej szansy.

  1. Interwały czasowe

Mocno urozmaicającym elementem jest  wprowadzenie kilkuminutowych interwałów czasowych. Przykładowo, ustalasz sobie przed wyjściem interwały po 10 minut i w takim czasie musisz podejść do dziewczyny. Gdy to zrealizujesz, resetujesz sobie stoper w telefonie i znowu zaczyna Ci się odliczanie kolejnych 10 minut. W przypadku gdy się nie wyrobisz w wyznaczonym przedziale czasowym, kończysz na dzisiaj grę i wracasz do domu. Z każdym kolejnym dniem i nowymi doświadczeniami, zmniejszasz limit czasowy, np. o 10 lub 30 sekund. Wszystko jest zależne od tego jak szybko nabierasz pewności siebie. Jeżeli zauważysz, że masz coraz mniejsze obawy przed podejściem to następnego dnia odejmij sobie większą liczbę czasu. Jak czujesz się pewniej to zacznij od razu od 5-minutowych odstępów czasowych. Nie wyrobiłeś się w pięć minut? To wracaj do domu!

  1. Raport

A gdy już wrócisz w swoje cztery kąty to zapisz to co się wydarzyło dzisiejszego dnia. Stwórz swój własny raport. Napisz o lękach, wymówkach, rozpoczętych rozmowach z kobietami. Rozpisz, dlaczego uważasz swoje podejścia za rewelacyjne lub słabe. Zastanów się co mógłbyś poprawić. Praktycznie każdy Gamer, który podchodzi poważnie do tematu rozwijania się w kategorii poznawania dziewczyn, prowadzi swój własny dziennik. Zaczyna od rozpisywania swoich sesji DG oraz NG, a następnie przechodzi do upamiętniania kolejnych randek oraz akcji łóżkowych. Dzięki temu będzie Ci łatwiej poprawiać kluczowe elementy.

woman-portrait-girl-color-90754

  1. Typowanie celu

Jeżeli wychodzisz na DG lub NG ze skrzydłowym warto się umówić na przemienne typowanie „celu” oraz założenie się o coś. Przykładowo, umawiacie się o to, że na zmianę będziecie sobie typować dziewczyny do których macie podchodzić. Za każde odezwanie się do dziewczyny przyznajecie sobie punkt. Osoba z mniejszą liczbą punktów, wynagradza zwycięzcę. Przykładowo, stawia piwo po zakończonej sesji DG. Poza aspektem motywacyjnym, dochodzi tu także czynnik rywalizacji. W końcu, każdy facet lubi konkurować. Nawet jeżeli nagrodą jest przykładowa pietruszka.

  1. Motywacja finansowa

W celu zmotywowania dobrą techniką jest jeszcze przekazanie na samym starcie sesji, pewną ilość gotówki, swojemu Wingowi. Przykładowo, jeżeli sporą dla Ciebie kwotą jest 100 zł to taką sumę mu daj. Za każde podejście, Twój kumpel będzie Ci wypłacał 10 zł. Analogiczne jest więc, ze w przypadku gdy zrobisz 5 podejść, staniesz się biedniejszy o pięć dyszek.

  1. Rosyjska ruletka skrzydłowych

Jeżeli wychodzisz w większej grupce, dodatkowo można się umówić, ze w przypadku gdy ktoś nie posłucha się swojego skrzydłowego i nie podejdzie w przypadku wytypowania mu dziewczyny to… wraca do domu. Nie ma chyba nic prostszego i bardziej wstydliwego jak samotne wracanie do domu gdy koledzy dalej się bawią w klubie. Nie masz odwagi podejść? To wracaj do domu, popłacz i przemyśl swoje położenie. Może następnym razem się zdecydujesz!

 

To by było tyle na dzisiaj. Oczywiście, jest jeszcze cała masa porad i taktyk. Już niedługo wrzucę na bloga poradnik z większą ilością porad oraz moich własnych raportów z wyjść. Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapisz się u góry na mój Newsletter, a otrzymasz powiadomienie gdy poradnik pojawi się do pobrania na stronie. W między czasie, możesz podzielić się swoim raportem w komentarzu.

PS: Gdyby kogoś ciekawiło z którego odcinka Breaking Bad wyciągnąłem tekst na początku to informuję, iż należy się udać do odcinka ósmego, serii czwartej.

Jak zawsze, zachęcam do odwiedzenia portali społecznościowych:
fb_icon_325x325pinterest_1475538227_280instagram_askomputer
Close